En Çok Satanlar Yeni Gelenler Bizim Seçtiklerimiz Popüler Ürünler

13.10.2020

iPhone 12 Pro Max ve diğer iPhone modelleri tanıtıldı! İşte yeni iPhone 12'lerin özellikleri ve fiyatıiPhone 12

Hızını anlatmaya kelimeler yetişemez.
 
Bir akıllı telefondaki en hızlı çip olan A14 Bionic. Kenarlara kadar uzanan OLED ekran. Ve artık tüm kameralarda yer alan Gece modu.

Tasarım ve Ekran

Gözünüze de hitap ediyor, elinize de.

 

İnanılmaz kontrast ve daha yüksek çözünürlük sunan, bugüne kadarki en iyi iPhone ekranı. Ve düşmelere karşı dört kat daha iyi performans sergileyen Ceramic Shield.
 
Super Retina XDR
iPhone 12 Pro'dakiyle aynı ekran.

Wireless

Hıza hazırız.
 
2 Gbps’ye kadar LTE hızları sayesinde dizi indirmek, fotoğraf yüklemek veya yüksek kaliteli online video izlemek gibi işlemlerde daha da fazla hız elde edin. Diğer tüm akıllı telefonlardakinden daha fazla sayıda LTE bandı sayesinde bunları çok daha fazla yerde yapın.

A14 Bionic

Sınırları zorlayan bir çip.
 
A14 Bionic, bir akıllı telefondaki en hızlı çip. 16 çekirdekli Neural Engine ile saniyede trilyonlarca işlem gerçekleştirebiliyor. Süper verimli yapısıyla da muhteşem bir pil ömrüne katkıda bulunuyor.
 
A14 Bionic
iPhone 12 Pro'dakiyle aynı çip

Çift Kamera Sistemi

Loş ışık, hoş ışık.
 
Şimdi tüm kameralarda bulunan Gece modu sayesinde, loş ışıkta çekilen fotoğraflar daha önce hiç görmediğiniz ayrıntılarla dolu. Evet, selfie’ler bile.
 
iPhone 12 ile sunulan yenilikler
Ultra Geniş kamera Gece modunda çekim yapabiliyor.
Geniş kamera %27 daha fazla ışık yakalıyor.

Video

Loş ışık. Kamera. Ve motor.
 
iPhone 12 ile Dolby Vision formatında video çekebiliyor, düzenleyebiliyor ve oynatabiliyorsunuz. Ve AirPlay sayesinde videolarınızı Apple TV’nize veya akıllı televizyonunuza yansıtabiliyorsunuz.
 
Gece modundan Hızlı Çekim özelliğini kullanırken bir tripod yardımıyla ışık izlerini ve hareketlerini yakalayabiliyorsunuz.
 
10 bit HDR video kaydı, 8 bit videoya kıyasla 60 kat daha fazla renk sunuyor.